Light

Dark

Дмитро Мельник

Onix як компанія приємно мене здивувала. Ще під час навчання в університеті я не раз чув про неї та на скільки сильно це відрізнялося від більшості стереотипів пострадянського простору. А ще більше стереотипів зруйнувалися, коли я почав тут працювати. З першого дня в офісі мене забезпечили всім необхідним для роботи – технікою, чаєм та смаколиками. За час роботи було багато цікавого: OnixTV, TownHall, почали проводити “Welcome coffee” з директором для новеньких, Onix-Connect… Я радий бути частиною компанії.

Ольга Аркуша

Робота в Onix — це робота моєї мрії. Політика компанії – це довіра, лояльність та відкритість. Ціную можливість працювати разом із професіоналами своєї справи. Мене завжди захоплює те, як команда розробників втілює в життя практично будь-яке побажання клієнта. Часом поки намагаєшся зрозуміти вимоги та опис на картці, колеги вже не просто розібралися з цим, а й виконали! Працюючи в Оніксі кожен може реалізувати потребу в саморозвитку та самовдосконаленні. Це можливість отримувати гідну винагороду за нелегку роботу та нормований робочий тиждень. Також це знайомства з цікавими людьми та можливість знайти друзів. Це комфортні офіси, зони відпочинку й багато інших плюшок.

Олександра Мороз

Я дуже рада, що одного дня потрапила в Onix. Компанія надає величезний досвід і можливість для саморозвитку. Кожного дня у тебе з’являються нові цікаві завдання, які тільки сприяють твоєму розвитку. Коли ти є частиною цієї компанії, ти дійсно розумієш як багато часу тут приділяють розвитку працівників, скільки цікавих плюшок вигадують та роблять усе, щоб тобі подобалося тут працювати!

Марина Пемахова

В компанії я вже рік і, гадаю, цього достатньо для вражень і відгуку. Хочу відзначити такі моменти:
1. Атмосфера – тут є все для комфортної роботи, від офісу до співробітників. Потрібна допомога, порада чи просто поспілкуватися на робочі теми – завжди знайдеться з ким. Комфортне крісло – не проблема.
2. Можливості кар’єрного зростання – не важливо, ким ти приходиш у компанію, якщо хочеться спробувати щось нове, будь ласка.
3. Ініціатива – вона не карається, а підтримується. Що зустрічається нечасто.
4. Люди – найбільший і головний ресурс. Багато хто вже не просто колеги, а гарні друзі.

Сергій Холін

Мені подобається працювати в компанії ONIX тому, що тут є можливості розвиватися в будь якому напрямку, який тобі до вподоби. Тут періодично із ініціативи і праці різних людей виростають нові напрямки роботи, відкриваються відділи та приходять люди, які хочуть покращувати процеси. Всі дуже привітні та готові допомагати.