Актуальнi вакансії:

Sales manager (lead generator)

Команда відділу продажів компанії Onix-Systems шукає талановитих, з амбіціями та цілеспрямованих людей, готових приєднатися до нашого колективу. 

Детальнiше

Project Manager

Шукаємо в свою команду РМ’а, який готовий керувати проектами, забезпечувати робочу атмосферу в команді, координувати і контролювати дії розробників і оперативно вирішувати проблеми.

Детальнiше

Senior iOS developer

Якщо ти орієнтований на найкращий результат, розумієшся на пошуку елегантних функціональних рішень, вмієш аналізувати та оптимізовувати код для покращення роботи додатку, ця робота точно для тебе.

Детальнiше

Senior PHP developer

Якщо тебе не лякають складнощі, ти бажаєш і надалі рости професійно, тебе цікавлять непрості задачі та проекти, приєднуйся до нашої команди.

Детальнiше

Middle/Senior DevOps

Компанія Онікс шукає в свою команду системного адміністратора з досвідом налаштування unix-серверів та web-додатків.

Детальнiше

Senior Android developer

Не боїшся складних завдань і шукаєш можливість працювати з колективом професіоналів? Якщо ти мрієш підвищити свій рівень знань, цікавишся інноваціями і хочеш працювати в дружньому колективі однодумців, ця вакансія тебе зацікавить.

Детальнiше

Middle JavaScript developer

Тобі подобається працювати с новими технологіями, ти бачиш їх переваги і недоліки, а також постійно прагнеш поглиблювати свої знання? Тоді звертаємо твою увагу на дану вакансію.

Детальнiше

Senior JavaScript developer

Прагнеш подальшого професійного зростання? Постійно цікавишся та володієш знаннями з нових методологій, процесів розробки та технологічних платформ? Тоді ця вакансія для тебе.

Детальнiше

QA

Мрієте реалізувати свій перфекціонізм без шкоди для соціального життя? Компанія Onix шукає QA, який готовий покращувати процес розробки ПЗ, запобігати недолікам і знаходити помилки в роботі продукту.

Детальнiше
Умови праці:

- Офіційне працевлаштування.

- Вільний графік роботи, п’ятиденний робочий тиждень (40 годин).

- Всі офіційні свята – вихідні дні.

- Можливість працювати віддалено.

- Достойна оплата праці, оплачуваний випробувальний термін.

- Комфортний та сучасний офіс у центрі міста.

- Безкоштовнi курси англійської мови.